دخترهای تهرونی مقیم پایتخت سابق
سلام

ایام سوگواری امام حسین(ع) بر شما تسلیت باد

سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظرین و داوران بازی های هفته نهم دور رفت لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم"  چهارشنبه هشتم آذرماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای ورامین، تبریز، تهران، کرج، آمل و کاشان پیگیری خواهد شد.
 برنامه کامل دیدارهای هفته نهم لیگ برتر والیبال به همراه اسامی ناظرین و داوران این بازی ها به قرار زیر است:

ورامین - ساعت 17، متین ورامین – شهرداری ارومیه، سالن شهید گل عباسی
ناظر (امیدوار حاتمی)، داور اول (حمید راهجردیان) و داور دوم(نادر انصاری).

تبریز – ساعت 17، شهرداری تبریز – پیشگامان کویر یزد، سالن شهید اقدمی
ناظر (محمد حسین شفقی)، داور اول (حسین پورکاشیان) و داور دوم(مسعود ذوقی).

تهران – ساعت 17، نوین کشاورز – پیکان تهران، خانه والیبال
ناظر (محمدحسن خوشدل)، داور اول (مرتضی اکرمی) و داور دوم(علیرضا قریب).

کرج – ساعت 17، سایپای البرز – میزان خراسان ، سالن انقلاب اسلامی
ناظر (شهباز صدری)، داور اول (محمدشاهمیری) و داور دوم(بهرام سلیمانی).

آمل – ساعت 17، کاله مازندران – جواهری گنبد، سالن پیامبر اعظم
ناظر (اسماعیل صباغ)، داور اول (ابراهیم فیروزی) و داور دوم(اصغر میرزایی).

کاشان- ساعت 17، باریج اسانس – آلومینیوم المهدی، سالن تختی
ناظر (احمد بندری)، داور اول (مسعود قاری) و داور دوم(وحیدپورکاشیان).

عطایی در کاله ماند (در ادامه مطلب)

داداش فرهاد در هفته هشتم

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم آذر 1391ساعت 6:48  توسط سحر و سعید  | 

"داور" زنی در لیگ برتر والیبال

در دیدار تیم‌های والیبال سایپا و شهرداری ارومیه از هفته ششم لیگ برتر والیبال پدیده "داور" زنی همه را متعجب کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم والیبال سایپا در سالن انقلاب شهر کرج میزبان شهرداری ارومیه بود. این دیدار از هفته ششم لیگ برتر والیبال برگزار می‌شد اما در حالی که دو تیم در شرایطی پایاپایی پیش می‌رفتند اسدالله شیرکوند لیبروی تیم والیبال شهرداری ارومیه در اعتراض به رای داور و گرفتن کارت زرد، به سوی سکوی داور اول رفت و یزدان‌پناه را که قضاوت مسابقه را بر عهده داشت از سکو پایین کشید.

زمانی که همه بازیکنان و هواداران متعجب مانده بودند، یزدان‌پناه داور این مسابقه برای لحظاتی از سکوی قضاوت و تور مسابقه آویزان بود. به دنبال این حادثه بازیکنان ارومیه شیرکوند را از داور دور کردند اما یزدان پناه که بسیار عصبانی شده بود به کنار میز ناظر مسابقه رفت و خواست که لیبرو شهرداری از زمین مسابقه اخراج شود.

بازی در حدود 10 دقیقه متوقف شد. در نهایت شیرکوند از زمین مسابقه اخراج شد و یزدان پناه ادامه بازی را سوت زد اما پس از گیم چهارم این دیدار داور مسابقه مامور نیروی انتظامی مستقر در سالن را فراخواند و به وی گفت: من یک تیمسار ارتشی هستم از شما می‌خواهم به شیرکوند که به یک مامور نظامی توهین کرده را دستگیر کنید. او باید امشب بازداشت شود.

در حالی که سایر عوامل حاضر در سالن از جمله سعید معروف پاسور و ساداتی مربی شهرداری ارومیه سعی داشتند با ریش سفیدی موضوع را خاتمه دهند یزدان پناه همچنان اصرار می‌کرد که شیرکوند باید امشب بازداشت و به پاسگاه برود.


پیکان با قدرت از سد جواهری گذشت

پیکانی ها در نخستین بازی این هفته عصر روز چهارشنبه در خانه والیبال تهران میزبان تیم قعرجدولی جواهری بودند که در سه ست پیاپی به پیروزی رسیدند.

سه ست این مسابقه باامتیازات 25 بر 20، 25 بر 15 و 26 بر 24 به سود شاگردان پیمان اکبری به پایان رسید.

بااین پیروزی پیکان 13 امتیازی شد و جایگاه خود را در رده سوم جدول رده بندی حفظ کرد. جواهری هم همچنان با یک امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

نتایج کامل دیدارهای هفته ششم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
پیکان تهران 3- جواهری گنبد صفر: ( 25- 20، 25- 15 و 26- 24)
سایپا البرز 3- شهرداری ارومیه 2: (18- 25، 25- 23، 25- 22، 23- 25 و 19- 17)
شهرداری تبریز 3- باریج اسانس صفر: (25- 17، 25- 16 و 25- 19)
متین ورامین 3- آلومینیوم المهدی یک: (23- 25، 25- 17، 25- 18 وو 25- 20)
پشگامان کویر 3- کاله مازندران صفر: (25- 23، 25- 23 و 27- 25)
میزان خراسان 3 - نوین کشاورز یک : (25- 22، 25- 16، 21- 25 و 26- 24)

جدول رده بندی این رقابت ها نیز در پایان هفته ششم به قرار زیر است:
1-   پیشگامان کویر یزد 17 امتیاز
2-   کاله مازندران 15 امتیاز
3-   پیکان تهران 13 امتیاز
4-   متین ورامین 12 امتیاز
5-   میزان خراسان 11 امتیاز
6-   شهرداری ارومیه 10 امتیاز
7-   سایپای البرز 9 امتیاز
8-   شهرداری تبریز 8 امتیاز
9-   آلومینیوم المهدی 5 امتیاز
10-   نوین کشاورز 4 امتیاز
11-   باریج اسانس 3 امتیاز
12-   بازرگانی جواهری یک امتیاز


خوب بچه ای مردم خفه میشه!!!!!

کاپیتان اون پشت وایساده و ....

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم آبان 1391ساعت 7:37  توسط سحر و سعید  | 

 

اظهارات اکبری و اصغرزاده

مشروح تیتر در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم تیر 1391ساعت 17:10  توسط سحر و سعید  | 

 شانريت بامداد دوشنبه وارد تهران مي شود شانريت بامداد دوشنبه وارد تهران مي شود 1

رييس كميته مسابقات كنفدراسيون واليبال آسيا براي بازديد از شهرهاي اروميه و اصفهان فردا دوشنبه ساعت چهار بامداد وارد تهران مي شود.

گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، شانريت از طريق فرودگاه امام خميني(ره) وارد تهران مي شود و ساعت 14 عصر براي بازديد از امكانات ميزباني شهر اروميه راهي اين شهر خواهدشد.
سعيد درخشنده دبيركل فدراسيون واليبال و عضو كميته مسابقات كنفدراسيون واليبال آسيا شانريت را در سفر به اروميه و بازديد از امكانات ورزشي اين شهر براي ميزباني هفدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني جوانان آسيا همراهي خواهد كرد.
عضو كميته مسابقات فدراسيون جهاني واليبال در مدت اقامت خود در اروميه قرعه كشي مسابقات واليبال جوانان و نوجوانان آسيا را كه به ميزباني جمهوري اسلامي ايران در اروميه و اصفهان برگزار خواهد شد، انجام مي دهد.
مراسم قرعه كشي با حضور محمدرضا داروزني و مسئولين استاني روز سه شنبه سالن آمفي تئاتر مخابرات شهر اروميه برگزار مي شود.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا از ششم تا 14 مهرماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر ارومیه برگزار خواهد شد.


سریال دقیقه نودی تیم خراسان همچنان ادامه دارد

قوچان زاده سرمربی تیم میزان خراسان بیان کرد:با توجه به برنامه تیم ملی والیبال استانها به خواب رفته اند و تمام برنامه ها معطوف به تیم ملی می باشد. وی بیان کرد : در خصوص قطعی شدن ماندگاری تیم میزان در لیگ برتر رایزنی های گسترده ای صورت گرفته است و طی چند روز آینده تکلیف این تیم شهرستانی روشن میشود.

وی خاطرنشان کرد در صورت قطعی شدن حضور تیم میزان در لیگ برتر نیاز به مرمت تیم داریم ما برای جذب بازیکن ابتدا روند بومی سازی را در نظر میگیریم اگر موفق به جذب بازیکن کلیدی نشدیم از پتانسیلهای موجود داخلی و در آخر از گزینه خارجی استفاده میکنیم.


عکس تیم الف وب 

دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 1 23دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 1 26دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 1 27دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 1 31دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 1 29دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 2 17

دومین جدال تیم الف و ب ایران عکس 2 39

شعبانيان 20 بازيكن را دعوت كرد

تيم ملي جوانان به تونس دعوت شد

مشروح تیتر در ادامه مطلب

در نظرسنجی شرکت کنید ثواب داره

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1391ساعت 19:40  توسط سحر و سعید  | 

تولد تک دردانه رسول الله و همچنین روز گرامیداشت مقام والای زن و مادر بر شما مبارک


سعيد معروف: ترس حريفان در جنگ رواني ايجاد شده، ملموس است

سعيد معروف : انجام بازي تداركاتي با تيم هاي مطرح اروپايي باعث شده تا از نظر هماهنگي تاكتيكي به شرايط خوبي برسيم در صورتي كه شرايط حضور در كشور جمهوري چك و انجام بازي تداركاتي باتيم ملي اين كشور هم فراهم شود به طور قطع از نظر آرايش تيمي هم به وضعيت ايده آل خواهيم رسيد زيرا در اين بازيها بار فني تيم نمايان مي شود.

وي ياد آور شد: در شرايط كنوني نياز اصلي ما فقط بازي تداركاتي با تيم ه اي قدرتمند است، اين موضوع كه سيستم بازي حريفمان شبيه كشورهاي آسيايي است يا خير اهميت چنداني ندارد، در اين ديدارها ملي پوشان ميزان آمادگي خود را به خوبي محك مي زنند و اعضاي كادر فني هم به عملكرد بازيكنان را به طور كلان مورد آناليز قرار مي دهند.

معروف درخصوص تاثير جنگ رواني بوجود آمده از سوي حريفان تيم ملي به خصوص سرمربي آمده از سوي حريفان تيم ملي به خصوص سرمربي تيم ملي كره جنوبي اظهار داشت: طبيعي است كه تمامي تيمها فقط براي صعود به المپيك 2012 تمرينات را دنبال مي كنند و پيش از برگزاري مسابقات در مصاحبه هاي خود از نگاه قدرت در خصوص حريفان صحبت مي كنند ما به هيچ عنوان به اين مسائل توجهي نداريم، به طور مثال در حال حاضر ژاپني ها به دليل برخورداري از حقوق ميزباني برنامه ريزي و ساعت برگزاري زده اند و شرايط را براي ديگر حريفان از جمله ايران سخت كرده اند، اما ملي پوشان واليبال كشورمان فقط به المپيكي شدن مي انديشند.

وي گفت: براي ما ترس سرمربيان حريف از نام تيم واليبال ايران كافيست، اين امر يك پوئن مثبت برايمان تلقي مي شود، آنها از هم اكنون ايران را يكي از حريفان خطرناك خود قلمداد مي كنند، ما هم با حضور تمام قواي، خود اين شرايط روحي حريف را تقويت خواهيم كرد.

معروف در پاسخ به اين سؤال كه صعود تيم واليبال ايران را به المپيك تا چه اندازه پيش بيني مي كنيد؟ اظهار داشت: من شانس صعود تيمهاي ايران و ژاپن به المپيك 2012 را پنجاه، پنجاه پيش بيني مي كنم ما از نظر قدرت در شرايطي به مراتب بالاتر از ژاپني ها هستيم اما آنها از شرايط ميزباني برخوردارند و نتايج كسب شده در اين پيكارها بستگي به شرايط بوجود آمده در مسابقات دارد.


رفع خلاء سي ساله در بخش بانوان زمان مي خواهد

خسرو ابراهيم : طي بازديدي كه از اردوي تيم ملي واليبال بانوان رده سني بزرگسالان داشتم نوع برنامه ريزي آنها براي حضور در مسابقات كاپ آسيا كه شهريور برگزار مي شود مطلوب است و كاستي خاصي وجود ندارد.
وي گفت: واليبال ايران در بخش بانوان با يك وقفه طولاني و سي ساله همراه است اين خلاء كوتاه مدت به هيچ عنوان رفع نمي شود بلكه نياز به گذر زمان و اجراي برنامه هاي صحيح تمريني دارد. خوشبختانه در شرايط كنوني اين فدراسيون در بخش بانوان روي رده هاي سني نوجوانان و جوانان برنامه ريزي گسترده و بنياني را آغاز كرده است.
وي گفت: به طور قطع با اجراي اين برنامه هاي زير بنايي در ميان دختران واليباليست رده هاي سني پايه در آينده اي نه چندان دور واليبال بانوان ايارن هم در سطح قاره كهن جزو مدعيان خواهد بود.
ابراهيم يادآور شد: در شرايط كنوني تنها نياز اصلي تيم ملي واليبال بانوان ايران حضور مربي تمرين دهنده قدرتمندي است كه بتواند در طول تمرينات آماده سازي به كادر فني تيم ملي كمك كند


دوستان که عکسهای سعید معروف رو میخواستند از اردو براتون عکساش رو گلچین کردم گذاشتم تشریف ببرید ادامه مطلب.

امیدوارم عزیزان راضی باشند

در نظرسنجی هم شرکت کنید ثواب داره


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت 1391ساعت 8:47  توسط سحر و سعید  | 

  تاریخچه والیبال در المپیک   

حتما به ادامه مطلب بروید و مطالعه کنید جالبه


بریم سر عکسای تیم ملی

کاپیتان زبونت رو بکن تو بده

 

 

اينبار اكثر دوستان درست جواب داديد

پيمان خان اكبري

حالا جايزه

بيوگرافي برادر پيمان تقديم شما

پيمان خان متولد 1356 هست و كرمانشاهيه .

واليبال رو از سن 12 سالگي شروع كرد و از تيم بانك كشاورزي كرمانشاه پا به دنياي حرفه اي گذاشت

سال 1373 وارد تيم ملي جوانان شد و در سال 76 راهي تيم ملي بزرگسالان گشت.

با افتخار تمام پيراهن تيم پيكان رو بر تن كرد و توانست موفقيتهاي زيادي با اين تيم كسب كند.

پيمان خان از سال 89 به پا به عرصه مربيگري گذاشت و توانست خود را به ديگران ثابت كند. و مقام سومي باشگاه هاي جهان از اولين شاهكارهاي او بود.

و همچنين نوار مقام اولي تيم پيكان رو در ليگ 89-90 ادامه داد.

راستي پيمان خان قراردادش رو با تيم پيكان براي يك سال ديگه تمديد كرد ( به اين ميگند يه پيكاني اصيل )

حالا چند تا عکس از برادر پیمان

برادر پیمان در زمان بازیکنی

برادر پیمان همراه برادر بهروز

 

در نظرسنجی هم شرکت کنید که ثواب داره


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم فروردین 1391ساعت 9:58  توسط سحر و سعید  | 

سلام به دوستان عزیزم اولین مسابقه تصویرشناسی سال ۹۱ رو شروع میکنیم

عکس پائینیه ماله کیه؟؟؟؟؟

یک شخصیت آسونه همتون خوب میشناسیدش ( این راهنمائی بودا )

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم فروردین 1391ساعت 18:30  توسط سحر و سعید  | 

سلام من بعد یه مدت خیلی طولانی اومدم...

سال 90 هم ديگه تموم شد. ميبيني چقدر زود گذشت. اما بي خيال! بهش فكر نكنيد كه اعصابتون رو بهم ميريزه!!!

سال 90 سال خوبي براي واليبالمون بود. اول از همه حضور ولاسكو به جمع واليباليها كه واليبال دوستان رو خيلي خوشحال كرد. عموي قصه ما حسابي تيم را دگرگون كرد و توانست نتايج خوبي كسب كنه.

قهرماني آسيا در تهران اولين شاهكار مربي عزيز تيم ملي بود. و اينكه با اين موضوع توانست جواز ورود به جام جهاني واليبال رو هم برامون به ارمغان بياره. بعد زا آن حضور در جام جهاني ژاپن بود كه ايران شگفتي ساز شد و توانست بزرگان عرصه واليبال رو شكست بده. ( چه روزهايي بود ساعت 5 صبح از خواب بيدار ميشديم... ) بعد از اين اتفاق نگاه  جامعه واليبال به ايران رنگ و بوي ديگه اي گرفت. ( هر چند فوتبال ما مايع آبرو ريزي شد اين واليبال گل كاشت )

جناب داورزني نيز توانست دوباره بر كرسي رياست  تكيه بزنه و اين براي هوادارانش يه پوئن عالي به حساب اومد.

امسال تنها واليبال سالني گل نكاشت و واليبال ساحلي كه خودش رو بچه سر راهي واليبال ميدونه توانست رتبه دوم و سوم آسيا رو در قالب تيمهاي دانشگاه آزاد و كرمان موتور به خود اختصاص بده. و اينكه واليبال نشسته باشگاه ذوب آهن در رقابتهاي ميان قاره اي مقام اول رو كسب كرد.

در رقابتهاي باشگاهي بانوان تيم واليبال گيتي پسند مقام نخست رو كسب كرد تا شايد خاطره پنجمي تيم مردان از ياد هواداران اين باشگاه بره...

رقابتهاي باشگاهي آقايان نيز با يه سنت شكني همراه شد و اون اينكه ديگه نامي از پيكان در سكوي اولي نبود اينبار  كاله آمل توانست براي اولين بار بر اين مقام نائل بياد و سايپا بر رسم اين چند ساله نائب قهرماني رو در پرونده خودش ثبت كنه .

اين خاطرات خوش واليبالمون بود. اما اميدوارم سال 91 نيز سالي زيبا و پربركت براي همه شما و مخصوصا فدراسيون واليبالمون باشه. اول از همه اميدوارم تيم  ملي بزرگسالانمون بتونه به المپيك لندن صعود كنه و اولين تيم گروهي باشه ....

تيم نوجوانان رو هم دعا ميكنيم تا در رقابتهاي آسياي اصفهان اون طور كه در شان نام ايرانه جلوي حريفان خود نمايي كنه...

و در كل اميدوارم بهترينها در انتظار ورزش واليبال كشور عزيزمون ايران باشه

 

نویسنده سعید خان آقا


این سه تا عکس هم به سفارش خانم هانیه که گفته بودند عکسای پاورپینت آلبوم سعید رو بذارید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه سوم فروردین 1391ساعت 9:41  توسط سحر و سعید  | 

روشن شدن موتور پیکان و غریدن ببرهای مازندران

کاله آمل۳. سایپا۰

(۲۵-۱۴)(۲۵-۱۳)(۲۵-۲۰)

پیکان۳. شهرداری ارومیه۱

(۲۵-۲۰)(۲۰-۲۵)(۲۵-۱۵)(۲۵-۱۹)


داوران و ناظران ديدارهاي برگشت فينال و رده بندي

سايپا - كاله عكس5 7

 

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، بر اساس اعلام سازمان ليگ شنبه 27 اسفندماه دو ديدار برگشت مرحله نهايي ليگ برتر واليبال در شهر هاي آمل و ارومیه برگزار مي شود كه اسامي داوران و ناظران آنها به قرار زير است:

 

اروميه - ساعت 15  
شهرداري اروميه – پيكان تهران
داور اول: احمد حاجی کاظمی
داور دوم: علیرضا قریب
ناظر: عباس جلایر 

آمل - ساعت 17 
كاله مازندران – سایپا
داور اول: حمید راهجردیان
داور دوم: بهروز جعفری
ناظر: اميدوار حاتمي

لازم به ذكر است سازمان لیگ فدراسيون والیبال با توجه به حساسیت ديدارهای مرحله نهایی لیگ برتر والیبال علاوه بر ناظر مسابقه، يك ناظر ویژه نیز برای اين ديدارها در نظر گرفته است كه در اروميه يونس حسن زاده و در آمل خليل يگانه مجد ناظران ويژه اين سازمان در اين دو  ديدار مي باشند.
 دیدار دو تیم سایپا و کاله مازنداران به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما بخش مي شود كه در صورت پيروزي سايپا، اين تيم به مقام قهرماني اين دوره از مسابقات دست خواهد يافت و در صورت پيروزي كاله، تكليف قهرماني را بازي سوم در كرج كه روز دوشنبه 29 اسفند برگزار مي شود، مشخص خواهد كرد.
در  ديدار رده بندي هم شهرداري ازوميه در صورت پيروزي به مقام سومي دست پيدا مي كند، در غير اينصورت اين دو تيم نيز دوشنبه در خانه واليبال تهران براي تصاحب مقام سومي با هم پيكار خواهند كرد.

وقتی کاپیتان یاد نی نی بودنش می افته

 سايپا - كاله عكس5 2سايپا - كاله عكس5 8سايپا - كاله عكس5 19سايپا - كاله عكس5 15سايپا - كاله عكس5 26سايپا - كاله عكس5 25

+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم اسفند 1390ساعت 8:41  توسط سحر و سعید  | 

سرمربی تیم پیکان: پیروزی حق کاله مازندران نبود.

( آقا پیمان از شما بعیده شما هم شدی مثل بقیه که !!!! )

'پیمان اكبری ' یكشنبه شب پس از شكست سه بر یك تیمش در برابر كاله مازندران و باز ماندن از صعود به دیدار نهایی لیگ برتر والیبال بیان کرد: با قطع كردن برق سالن كه دو الی سه بار باعث وقفه در بازی شد و نیز نوع داوری كه متاسفانه به تیم پیكان یك حال اساسی داد را نباید اتفاق های عادی در آمل دانست. (جناب برادر ست اول هم انگار برق قطع شده بود پس چرا بردید عزیزم )

وی گفت: متاسفانه یا خوشبختانه همه آمده بودند به آمل تا فقط كاله مازندران تیم پیكان را در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال شكست دهد.

سرمربی تیم والیبال پیكان تهران اظهار داشت: اگر در این مسابقه حساس همه چیز روال عادی و قانونی خود را طی می كرد، تیم پیكان برنده بازی بود و این را هم در بازی نخست دو تیم در هفته گذشته در آمل ثابت كرده بودیم. (پس باخت در تهران نشون میده که روال عادی و قانونی در تهران برقرار نبوده   )

وی اضافه كرد: تیم پیكان با كسب چندین مقام قهرمانی آسیا و لیگ برتر ایران، همچنان در كشور یكی از تیمهای پرافتخار والیبال است و صعود نكردن به دیدار پایانی لیگ برتر امسال چیزی از ارزش ها و شایستگی های بازیكنان این تیم كم نخواهد كرد. ( مشخصه بردار پیمان این باخت از ارزشهای تیم پیکان و همچنین شما کم نمی کنه )

اكبری در عین حال پیروزی كاله را به بازیكنان و كادر فنی این تیم تبریك گفت. ( حالا شدی همون برادر پیمان خودمون. بزن دست قشنگ رو برای پیمان خان سرور


دبیر فدراسیون : احتمال محرومیت کاله از تماشاچی!!!!

( ای بابا چرا اون وقت!!!؟؟؟؟ حتما میخواید جام رو بدون جشن و تماشاچی بدهید به ....  )

' سعید درخشنده ' كه عصر یكشنبه به عنوان ناظر، دیدار سوم تیمهای كاله مازندران و پیكان تهران را در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل نظارت می كرد، در پایان این دیدار از ارائه پیشنهاد به كمیته انضباطی برای محروم كردن تیم كاله از داشتن تماشاچی در دیدار خانگی خبر داد.  ( بابا خواستی پولی که گرفتی تا آمل رفتی حلال باشه )

درخشنده گفت: حركت تماشاچیان آملی پس از پایان بازی كه با پرتاپ ترقه برای نشان دادن خوشحالی همراه بود، روشی غیر عادی است و كمیته انضباطی فدراسیون والیبال باید در این خصوص تصمیم گیری كند. ( آهان اینکه سنت شده تو ورزش ما شب عید و نزدیک شب چهارشنبه سوریه دیگه!!! )دیدار دو تیم كاله مازندران و پیكان تهران را بیش از سه هزار نفر از شهروندان والیبال دوست آملی تماشا كردند.

در این حال ' خلیل یگانه مجد '، دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال كه برای تماشای بازی در آمل حضور داشت، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، نظم حاكم بر فضای مسابقه دو تیم كاله مازندران و پیكان تهران را مطلوب و قابل قبول توصیف كرد. ( چقدر دبیر رفته بوده اونجا ! حرف کدوم دبیر رو گوش کنیم اونوقت؟؟ )


حالا چند تا عکس که سوال برانگیزه شده!!!

آیا بهروز خان داره اینجا خمیازه میکشه یا خوشحالی میکنه؟؟؟

آیا کاپیتان خوابش برده؟؟؟

این سوال نیست فقط حمزه رو نشون میده که در فراز آسمان به خوابی عمیق فرو رفته است

این سوال نیست نمایی از برفراز تور بودنه سعید خان معروفه

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم اسفند 1390ساعت 9:2  توسط سحر و سعید  |