دخترهای تهرونی مقیم پایتخت سابق

امير خان غفور در كاشان ميماند. (آفرين پسر خوب معلومه كه هنوز سنت كمه)

امير خان اعلام كرده كه چون واليبال رو در استان اصفهان و شهرستان كاشان شروع كردم هنوز كه هنوز در اين تيم میمانم . البته امير قصه ما چندين پيشنهاد خوب داشته اما با مردانگي تمام اعلام كرده كه  نخير نميام . ميخوام با قدرت در باريج به فعاليت خودم ادامه بدهم.( دمت گرم دست رو سر اون  جماعتي كه ادعاي واليبال دوستي ميكنند و خودشون رو وقف واليبال كردند اما با پيشنهاد چندين ميليوني تيم خودشون رو در اين موقعيت حساس تنها گذاشتن بذار. )

امير آقا در خصوص اولين دوره حضورش در تيم ملي كه باعث شكوفايشم شده گفت: فكر كنم كه جواب اعتماد ولاسكو را دادمو( آره عمو هم همين نظر رو داشت. )

البته غفور علت خوب بودن خودش رو مربيگري ست كويچ ميدونه ( اگه به عمو نگفتم يه آشي برات نپختم )و ميگه كه : ست کوویچ مربی من بود که ایشان برای من خیلی زحمت کشید و من مهم ترین دلیل موفقیتم را کار کردن با این مربی می دانم، با زحمات او توانستم از تیم جوانان به بزرگسالان منتقل شوم.

قطر پاسور كشورمون، بهترین بازی خودش رو بازی فینال ميدونه و بيان ميكنه که: خوشبختانه توانستم در این بازی با آبشارها و سرویس های مناسب به عنوان یک بازیکن موثر در خدمت تیم ملی باشم. (مخصوصا پوئن آخر رو که گرفتی )

در آخر هم اميرخان غفور اعلام كرد: حضور پررنگ تماشاگران در این دوره از مسابقات به تیم ما کمک کرد تا بتوانیم با روحیه دوچندان به نتایج دلخواه خود برسیم. (بزن دست قشنگ رو برای تماشاچیها )

امير خان غفور اميدوارم با بالا رفتن سنت سياست رو سرلوحه كارت قرار ندي. اگه ميگي عاشق واليبالي واقعا عاشقش باشي. به پول فكر بكني اما نه انقدر كه ارزش رو فقط در پول ببيني.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 20:14  توسط سحر و سعید  |